Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
Deck
 
Deck
HAYATINIZA DOĞALLIK KATIN 

novathermowood Deck malzemeler ile yaşadığınız mekanlarda, doğanın huzurunu hissedeceksiniz. novathermowood Deck ailesinden size en uygununu seçin, yıllarca ayak basmaktan usanmayacağınız doğal bir ürünle yaşamanın keyfini çıkarın.

novathermovood Deck, dış mekan kaplamalarında en ideal deck malzemesidir. Bunun sebebi, termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşuluna, çürümeye, mikroorganizma ve haşerelere karşı direncinin maksimum seviyeye getirilmiş olmasıdır.
 
novathermowood dış zemin kaplamalarının bir diğer avantajı da, reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arındırılmış bir malzeme oluşudur. Bu maddelerden arındırılan ahşap her zaman stabil kalmaktadır. Stabilitesi sayesinde, termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmenin imkansız olduğu birçok uygulama imkanı sağlar.
 
novathermowood Deckler’de termal modifikasyon işlemi esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur. Yağ bazlı koruyucularla, UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir ve doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi sağlanır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım ömrünü etkilemez.
 
novathermowood Deck ürünleri; havuz kenarları, teraslar, balkonlar, kafe restoran zeminleri, park-bahçe düzenlemeleri, yürüyüş yolları, peyzaj ve benzeri tüm çevresel yapılar için ideal ve estetik bir seçim. Yaşadığınız mekanlarda novathermowood Deck kalitesi ve farkını bir kere hissettikten sonra başka bir yere basmak istemeyeceksiniz.
 
novathermowood Deck Dişb..
novathermowood Deck Dişbudak
DAYANIKLI VE ÇOK KULLANIMLI Dişbudak,..  devamı...
novathermowood Deck İroko
novathermowood Deck İroko
ŞIK, ESTETİK VE DAYANIKLIEgzotik bir ağaç ..  devamı...
novathermowood Deck Çam
novathermowood Deck Çam
DOĞALLIĞIN ESTETİĞİ Hepimizin yakında..  devamı...
novathermowood Karo Deck
novathermowood Karo Deck
ŞIK VE PRATİKŞık, çevre dostu, sağlıklı, d..  devamı...
novathermowood Karkas
novathermowood Karkas
DOĞRU UYGULAMA DOĞRU SEÇİMLE BAŞLARNovawoo..  devamı...
Deck Cephe Kaplamaları Güneş Kırıcı İnşaatlık Keresteler Plywood
Kontraplak
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları