Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
Neden Ahşap ?
 
Neden Ahşap ?
YAŞAMIMIZIN İÇİNDE 

Ağaçlar ve onlardan üretilen ahşap malzemeler, ilk insanlardan bu yana hayatımızda. İnsan alet yapmayı öğrendiğinden beri, ahşap malzemeler onun en yakın ve doğal dostlarından biri.

Canlı ve yaşayan bir malzeme olması, ahşap ürünleri yaşadığımız alanlarda her zaman bir adım öne çıkardı. Kullandığımız el aletlerinden oturduğumuz evlere, bahçelerimizden dış kaplama malzemelerine kadar, yaşadığımız her yerde ahşapla iç içe olma isteği, tarihsel gelişimimizin doğal bir sonucu.

Ahşap, diğer birçok malzemeye göre daha sıcak, daha doğal, daha insancıl. Ahşabı seviyoruz çünkü o da bizim gibi canlı. İyi bakıldığında ömrü uzuyor. Dokunduğunuzda size yaşamıyla ilgili ipuçları verebiliyor.

Biz her zaman ahşabın bir hafızası olduğuna inanıyoruz, insanla yaşayan, onunla biriktiren ve onunla yaşlanan canlı bir hafıza. Yaşadığınız yerlerin aklınızda kalmasını istemez miydiniz?
 
Yaşam alanınızı inşa etmek için pek çok seçeneğiniz var. Seçiminiz; çevrenizdeki ve hayat tarzınızdaki farklılığı ortaya koyacaktır. Bu da yaşamınıza kattığınız bir duyguya dönüşecektir.

Çünkü ahşap;
 
·      Doğal
·      Çevreci
·      Geri dönüşümlü
·      Korunabilir
·      Sağlıklı
·      Sürdürülebilir
·      İnsan varolduğundan beri varolandır
 
Thermowood Thermowood Animasyon Thermowood Özellikler Neden Ahşap ?
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları